Zapraszamy na integracyjną wycieczkę pt. „Amfibijna Warszawa”

Opublikowano 22 września 2019 przez Andrzej Manujło

Wydziałowa Rada Doktorantów Wydziału Architektury PW serdecznie zaprasza na integracyjną wycieczkę pt. „Amfibijna Warszawa”.

?16 października 2019 w godzinach 14.30 – 17.00 (środa).

?Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję poznać od kuchni wyjątkowe walory architektoniczno-przyrodnicze warszawskiego odcinka Wisły oraz zobaczyć Warszawę z niecodziennej perspektywy. Podczas wycieczki weźmiecie udział w spacerze po Bulwarach Wiślanych i wieży widokowej Centrum Nauki Kopernik, podczas którego przewodnik – specjalista w zakresie zagospodarowania miejskiego odcinka Wisły – opowie nam o szansach i wyzwaniach związanych z regulacją stołecznej rzeki. Następnie udamy się w rejs statkiem wycieczkowym po warszawskim odcinku Wisły.

?Program wycieczki:

14.15 – 14.30 – Zbiórka
14.30 – 16.00 – Spacer po Bulwarach Wiślanych i Wieży widokowej Centrum Nauki Kopernik z przewodnikiem
16.00 – 17.00 – Rejs po Wiśle
17.00 – … – nieformalna integracja w przystani Nowa Fala

?Cena biletu: 10 zł

W celu zgłoszenia proszę o wypełnienie poniższego formularza:

Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem udziału w wycieczce jest otrzymanie maila potwierdzającego zapis oraz opłata biletu (przelewem na podany w mailu numer konta) w wyznaczonym terminie.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: karolina.ostrowska@pw.edu.pl